​عملکرد مالی بنیاد دعبل بسیار شفاف است

​عملکرد مالی بنیاد دعبل بسیار شفاف است / مداح صرفا آن چهره تلویزیونی مشهور نیست، مداح آن نابینایی است که بعد از 50 سال ...

مروری بر تاریخچه هیئت جامعه مداحان در بنیاد دعبل

در این میزگرد حاج سید احمد هاشمی و حاج سید اصغر موسوی درباره ی تاریخچه جامعه مداحان سخن گفتند

وحدت جامعه مداحان شرق تهران در ماه رمضان

این برنامه به مدت 30 شب به نشانی خیابان 17 شهریور خیابان ادیب پشت آتش نشانی ایستگاه آهنگ زینبیه جامعه مداحان برگزار می ...
نمايش آدرس ايميل
يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷    ساعت ۱۰:۴۰
شاعران حوزوی در زمینه شعر آیینی سرآمد هستند
شاعران حوزوی در زمینه شعر آیینی سرآمد هستند
برگزیده جشنواره بین المللی شعر اشراق(حوزه) گفت: شاعران حوزوی در زمینه شعر آیینی حقیقتاً در کشور شاخص و سرآمد هستند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32727
حمیدرضا فاضلی، برگزیده بخش شعر نو ( نیمایی) این جشنواره  با اشاره به این که عرصه شعر نو و نیمایی در طول سال های اخیر در سطح جامعه طرفداران خاص خود را پیدا کرده است، ابراز داشت: گرچه هنوز عموم مردم علاقه شان به شعر کلاسیک و به خصوص قالب هایی چون غزل و قصیده و مثنوی است اما به هر حال قالب های نوین شعری نیز شاخصه ها و ویژگی هایی دارند که بخش قابل توجهی از مردم به خصوص نسل جوان امروزی را مشتاق خود کرده است.

وی افزود: با توجه به این که معمولاً شاعران قمی از جمله شاعران طلبه و حوزوی در بخش شعر آیینی در کل کشور ممتاز و سرآمد هستند، به نظرم حتی طبع آزمایی در قالب های جدید نیز در زمینه شعر آیینی و دینی می تواند قابل توجه و تجربه ارزشمندی باشد.

فاضلی همچنین بر لزوم حمایت از استعدادهای جوان در حوزه در عرصه شعر و ادبیات تاکید کرد و گفت: بی شک با حمایت از این استعدادها در آینده می توان بر شمار شاعران خوب حوزوی افزود که حقیقتاً این ها موثر و مفید برای جامعه اسلامی ما می باشند.