​عملکرد مالی بنیاد دعبل بسیار شفاف است

​عملکرد مالی بنیاد دعبل بسیار شفاف است / مداح صرفا آن چهره تلویزیونی مشهور نیست، مداح آن نابینایی است که بعد از 50 سال ...

مروری بر تاریخچه هیئت جامعه مداحان در بنیاد دعبل

در این میزگرد حاج سید احمد هاشمی و حاج سید اصغر موسوی درباره ی تاریخچه جامعه مداحان سخن گفتند

وحدت جامعه مداحان شرق تهران در ماه رمضان

این برنامه به مدت 30 شب به نشانی خیابان 17 شهریور خیابان ادیب پشت آتش نشانی ایستگاه آهنگ زینبیه جامعه مداحان برگزار می ...
نمايش آدرس ايميل
دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷    ساعت ۱۲:۰۰
پایان کار ساخت نیم ضریح حرمین امامین عسکریین (ع)
پایان کار ساخت نیم ضریح حرمین امامین عسکریین (ع)
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان با اشاره به پایان کار ساخت نیم ضریح حرمین امامین عسکریین (ع) گفت: در ساخت این ضریح ۴۰ قلم‌زن زنجانی با اساتید این حرفه همکاری داشته‌اند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32737
ذبیح‌الله بابایی، در جریان بازدید مدیر کل صدا و سیمای استان از پایان کار ساخت نیم ضریح حرمین امامین عسکریین (ع)، با تقدیر از عملکرد مدیران و کارکنان صدا و سیمای استان در امر جذب کمک‌های مردمی و اطلاع‌رسانی از عملکرد این ستاد اظهار کرد: تعامل رسانه استانی با این ستاد موجب افزایش کمک‌های مردمی و خیرین به ستاد بازسازی عتبات عالیات شده است.
وی با اعلام این‌که کار ساخت نیم ضریح در زنجان به پایان رسیده است، اضافه کرد: در ساخت این ضریح ۴۰ قلم‌زن زنجانی با اساتید این کار همکاری داشته‌اند.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان با تأکید بر این‌که این ضریح از محل کمک‌های مردمی استان زنجان ساخته شده است، گفت: مردم و خیرین استان می‌توانند برای بازدید از این نیم ضریح به ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مراجعه کنند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان در بازدید از نیم ضریح حرمین شریفین امامین عسکریین با تأکید بر این‌که ساخت این نیم ضریح در استان زنجان یک کار عظیم فرهنگی است، گفت: این برای هم‌استانی‌ها و همه مردم ایران افتخار بزرگی است.
مرتضی صفری با بیان این‌که صدا و سیمای مرکز زنجان برای انعکاس این کار عظیم همچون گذشته آمادگی کامل دارد، افزود: تمام ظرفیت‌های رسانه به کار گرفته خواهد شد، تا بتوانیم گامی برای اهل بیت (ع) برداریم.

 حرم مطهر امام هادی (امام دهم) و امام حسن عسکری امام یازدهم (معروف به عسکریین) که در سامرا و شمال بغداد عراق واقع شده است در سال ۲۰۰۶ مورد حمله تروریستی قرار گرفت و بخش زیادی از حرم مطهر تخریب شد.