تحقق گفتمان‌سازی با ترسیم خط فکری برای جامعه مداحان/ وضعیت مداحی دچار دگردیسی و استحاله شده

روشن روان: بزرگترین چالشی که جامعه مداحی با آن مواجه است، این است که وضعیت مداحی در کشور دچار دگردیسی و استحاله شده و ...

تقویت روضه های خانگی را ادامه خواهیم داد/ هیئت مدیره و اعضای هیئت امنای خانه مداحان قوق دریافت نمی‌کنند

طبیعت فعالیتها روبه رو شدن با چالش‌هاست. با توجه به اینکه دو سال است که مدیر عامل خانه مداحان هستم، با چالش‌های متعددی ...

جلسات هم‌اندیشی را برگزار می‌کنیم/ سطح کیفی و کمی برنامه‌ها را ارتقا خواهیم داد

سید علی قریشی: در نظام اسلامی همه چیز باید در تراز انقلاب اسلامی باشد، اما انقلاب اسلامی باید تراز کربلا و هیئت باشد
نمايش آدرس ايميل
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶    ساعت ۱۱:۳۹
مداحان باید با ظرافت پاسخگوی شبهات مطرح شده باشند
مداحان باید با ظرافت پاسخگوی شبهات مطرح شده باشند
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: مداحان باید در منابر با ظرافت خاصی پاسخگوی شبهات مطرح شده در جامعه باشند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32657
حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در آخرین جلسه کانون مداحان و شعرای آیینی استان در سال 96 که در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، با بیان اینکه هدف از تشکیل نظام اسلامی مشخص است گفت: حضرت علی (ع) می‌فرماید من آمده‌ام تا عدالت و حق را در جامعه پیاده کنم.
 
وی افزود: قطعاً طبق فرموده اولین امام شیعیان حکومتی که نتواند عدالت و حق را در جامعه پیدا کند ارزشش از کفش کهنه حضرت علی (ع) هم کمتر است.
 
حسینی کوهستانی با بیان اینکه طبق آموزه‌های اسلامی تنها تشکیل نظام اسلامی هدف نیست اظهار داشت: هدف باید پیاده کردن دستورات دینی در جامعه باشد.
 
وی با بیان اینکه در تأسیس هر مجموعه‌ای اهدافی تعریف شده است گفت: تأسیس کانون مداحان و شعرای آیینی با اهدافی صورت گرفته است که شناسایی و سااندهی مداحان مقدمه آن است.
 
حسینی کوهستانی تصریح کرد: توجه به مباحث آموزشی و تغذیه فکری مداحان و شعرای آیینی از دیگر اهداف مهم و مورد توجه کانون مداحان وشعرای آیینی است.
 
وی بر لزوم توجه مداحان و شعرای آیینی به میاحث روز تاکید کرد و اظهار داشت: مداحان باید در منابر با ظرافت خاصی پاسخگوی شبهات مطرح شده در جامعه باشند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان با اشاره به مطرح شدن بحث لزوم حجاب در جامعه گفت: کسانی که حجاب را در کشور اجباری نمی‌دانند یا سواد لازم را ندارند و با افراد مغرضی هستند.