​عملکرد مالی بنیاد دعبل بسیار شفاف است

​عملکرد مالی بنیاد دعبل بسیار شفاف است / مداح صرفا آن چهره تلویزیونی مشهور نیست، مداح آن نابینایی است که بعد از 50 سال ...

مروری بر تاریخچه هیئت جامعه مداحان در بنیاد دعبل

در این میزگرد حاج سید احمد هاشمی و حاج سید اصغر موسوی درباره ی تاریخچه جامعه مداحان سخن گفتند

وحدت جامعه مداحان شرق تهران در ماه رمضان

این برنامه به مدت 30 شب به نشانی خیابان 17 شهریور خیابان ادیب پشت آتش نشانی ایستگاه آهنگ زینبیه جامعه مداحان برگزار می ...
نمايش آدرس ايميل
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷    ساعت ۱۰:۵۸
بازگشایی مرز چیلات تا قبل از اربعین محقق شود
بازگشایی مرز چیلات تا قبل از اربعین محقق شود
نماینده حوزه جنوبی ایلام در مجلس گفت: بازگشایی مرزچیلات باید تا قبل از اربعین محقق شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32739
شادمهر کاظم زاده در جلسه شورای برنامه ریزی استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان دهلران گفت: بازگشایی مرز چیلات تا قبل از اربعین یکی از ضروریات است و در این راستا باید اقدامات جدی صورت گیرد.
 
وی بیان داشت: باتوجه به گستردگی شهرستان دهلران و از طرفی ظرفیت و پتانسیل دهستان دشت عباس، نیازمند است این دهستان به بخش ارتقا پیدا کند.
 
کاظم زاده تصریح کرد: یکی از مشکلات و موضوعاتی که همیشه خواست و مطالبه مردم شهرستان به خصوص جوانان تحصیل کرده است، استفاده از نیروهای بومی در شرکت های فعال نفت و گاز منطقه است که باید این مهم در شهرستان محقق شود.
 
نماینده مردم در شهرستانهای دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اتصال استان به خط ریلی از سمت جنوب بهترین گزینه است و باید تلاش شود طرح توجیه فنی آن آماده شود.
 
وی گفت: سامانه گرمسیری یکی از موضوعات بسیار مهمی است که می تواند موجب تحول در شهرستان دهلران شود و این امر نیازمند تخصیص آب مورد نیاز کشاورزان است.