باید در اصل تبلیغ و ماهیت آن تجدید نظر کرد/ ذائقۀ مخاطب مذهبی پس از انقلاب، تنوع بیشتری یافته است

صداوسیما گمان می‌کند که باید مردم را هدایت کند؛ اما یک رسانه وظیفه‌ای بیش از بازتاب واقعیت‌ها ندارد...

سیاسی حرف می‌زنم، پس هستم/ حزب سیاسی و مذهبی مداحان

در سال‌های اخیر، ورود بسیاری از مبلغان مذهبی و مداحان به عرصه سیاست و موضعگیری آنها درباره مهمترین مسائل روز سیاسی ـ از ...

به مناسبت سالروز درگذشت استاد رحیم موذن‌زاده اردبیلی؛ اذان با الحان ایرانی

از جمله اذان‌های قابل توجهی که در این بین گفته شده است، می‌توان به اذان‌گویی استاد مسلم آواز ایرانی تاج اصفهانی اشاره ...
نمايش آدرس ايميل
سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷    ساعت ۱۰:۵۸
آستان قدس حسینی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
آستان قدس حسینی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
فیصل الغازی مسئول واحد جشنواره‌های آستان قدس حسینی با اشاره به حضور در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب گفت: آستان قدس حسینی امسال با عناوین مختلف میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.
مرجع :
کرب و بلا
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32875
فیصل الغازی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۸۰۰ عنوان کتاب به همت عتبه الحسینیه به چاپ رسید، افزود: با توجه به محدودیت‌ها آستان قدس حسینی در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، ۲۰۰ عنوان کتاب به این نمایشگاه آورده‌ایم که مورد استقبال بسیاری از بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
مسئول واحد جشنواره‌های آستان قدس حسینی با اشاره به اینکه کتاب‌های فقه و حدیث و همچنین فرهنگی بیش از سایر کتاب‌ها مورد استقبال قرار گرفتند، خاطر نشان کرد: عناوین کتاب‌های آستان قدس حسینی با مضامین مختلف همچون کودک و نوجوان، فقه و حدیث، ادبیات و فرهنگی عرضه شده است که کتاب‌های فرهنگی و فقه و حدیث بیش از سایر موضوعات مورد استقبال واقع شده است.
فیصل الغازی با بیان اینکه کتاب‌های عتبه حسینیه به همت انتشارات وارث‌الانبیا چاپ می‌شود، گفت: بیشتر این کتاب‌ها تألیف سید نبی الحسینی و قریشی است. لازم به ذکر است که غرفه آستان قدس حسینی در بخش ناشران عمومی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب واقع در شبستان مصلای امام خمینی (ره) برپا است.