مخاطب را دسته بندی نکنیم/ نهادی سازیِ امر دینی خنجری است که دسته خود را می‌برد

تغییرات در ذائقه مخاطبان برنامه‌های مذهبیِ رسانه و سازمان دینی به تَبَعِ تغییرات در سبک زندگیِ ایرانی قابل فهم است. سبک ...

یونس حبیبی: کارد به استخوان رسیده/ 2 سال است نمی‌توانم بخوانم

هزینه‌های درمان، خیلی مرا اذیت کرد و به خاطر بالا بودن آن، نیروهای مسلح و بنیاد شهید، همراهی‌ام نکردند. به جز آن، مسأله ...

عباس کرمی: چهارپایه‌خوان باید بیشترین مطالب را در کوتاه‌ترین زمان ارائه دهد

پیش از این در میزگرد بررسی نغمات و نوحه‌های مذهبی با حضور «عباس کرمی» و استاد «سید علی‌محمد سادات رضوی» که با عنوان «الگوسازی ...
نمايش آدرس ايميل
شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵    ساعت ۱۵:۴۹
نمایشگاه واقعه نگاری اربعین در حرم حضرت معصومه(س) برپا می شود
مدیر کل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام از برپایی نمایشگاه واقعه نگاری اربعین در حرم کریمه اهل بیت(س) خبرداد.
مرجع :
آستان حضرت فاطمه معصومه
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 30958
حجت الاسلام جواد بهشتی پور گفت: آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با همکاری موسسه جهانی آل البیت(ع) در ایام اربعین حسینی نمایشگاه «واقعه نگاری» اربعین در راستای آشنایی با تاریخچه و معارف و مفاهیم اربعین برپا می کند.

وی با اشاره به بخش های مختلف نمایشگاه واقعه نگاری اربعین افزود: این نمایشگاه از بخش های اربعین در قاب تصویر» شامل تصاویر منتخب عکاسان حرفه ای از زائران پیاده روی اربعین و «عکس های مردمی» که گزیده تصاویر ارسالی زائرین از پیاده روی اربعین است، می باشد. همچنین بخش «پیاده روی اربعین در گذر تاریخ»، شامل تصاویر قدیمی از پیاده روی و احیاگران آن است.

مدیر کل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس افزود: بخش «کودکان و نوجوانان» با برپایی مسابقات، غرفه رنگ آمیزی و بخش «پرسش و پاسخ» با حضور کارشناسان، بخش «سالن نمایش» با نمایش کلیپ ها و تصاویر با موضوع اربعین از دیگر بخش های این نمایشگاه می باشد.

حجت الاسلام بهشتی پور در پایان با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در صحن جامع فاطمی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها گفت: تاریخ برپایی این نمایشگاه از ۲۰/۸/۹۵ لغایت ۲/۹/۹۵  از ساعت ۳۰/۸ صبح تا ۲۲ شب  می باشد.

انتهای پیام/