مسئولان به قدرت و توانایی جوانان ایمان بیاورند/ باید نسبت به اقتصاد ملی تعصب داشته باشیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: ملت ایران توانسته اصول بنیادین و شعارهای اصلی انقلاب را با همان استحکام اول تا امروز حفظ ...

تحقق گفتمان‌سازی با ترسیم خط فکری برای جامعه مداحان/ وضعیت مداحی دچار دگردیسی و استحاله شده

روشن روان: بزرگترین چالشی که جامعه مداحی با آن مواجه است، این است که وضعیت مداحی در کشور دچار دگردیسی و استحاله شده و ...

تقویت روضه های خانگی را ادامه خواهیم داد/ هیئت مدیره و اعضای هیئت امنای خانه مداحان قوق دریافت نمی‌کنند

طبیعت فعالیتها روبه رو شدن با چالش‌هاست. با توجه به اینکه دو سال است که مدیر عامل خانه مداحان هستم، با چالش‌های متعددی ...
نمايش آدرس ايميل
شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵    ساعت ۱۵:۴۹
نمایشگاه واقعه نگاری اربعین در حرم حضرت معصومه(س) برپا می شود
مدیر کل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام از برپایی نمایشگاه واقعه نگاری اربعین در حرم کریمه اهل بیت(س) خبرداد.
مرجع :
آستان حضرت فاطمه معصومه
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 30958
حجت الاسلام جواد بهشتی پور گفت: آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با همکاری موسسه جهانی آل البیت(ع) در ایام اربعین حسینی نمایشگاه «واقعه نگاری» اربعین در راستای آشنایی با تاریخچه و معارف و مفاهیم اربعین برپا می کند.

وی با اشاره به بخش های مختلف نمایشگاه واقعه نگاری اربعین افزود: این نمایشگاه از بخش های اربعین در قاب تصویر» شامل تصاویر منتخب عکاسان حرفه ای از زائران پیاده روی اربعین و «عکس های مردمی» که گزیده تصاویر ارسالی زائرین از پیاده روی اربعین است، می باشد. همچنین بخش «پیاده روی اربعین در گذر تاریخ»، شامل تصاویر قدیمی از پیاده روی و احیاگران آن است.

مدیر کل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس افزود: بخش «کودکان و نوجوانان» با برپایی مسابقات، غرفه رنگ آمیزی و بخش «پرسش و پاسخ» با حضور کارشناسان، بخش «سالن نمایش» با نمایش کلیپ ها و تصاویر با موضوع اربعین از دیگر بخش های این نمایشگاه می باشد.

حجت الاسلام بهشتی پور در پایان با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در صحن جامع فاطمی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها گفت: تاریخ برپایی این نمایشگاه از ۲۰/۸/۹۵ لغایت ۲/۹/۹۵  از ساعت ۳۰/۸ صبح تا ۲۲ شب  می باشد.

انتهای پیام/