​عملکرد مالی بنیاد دعبل بسیار شفاف است

​عملکرد مالی بنیاد دعبل بسیار شفاف است / مداح صرفا آن چهره تلویزیونی مشهور نیست، مداح آن نابینایی است که بعد از 50 سال ...

مروری بر تاریخچه هیئت جامعه مداحان در بنیاد دعبل

در این میزگرد حاج سید احمد هاشمی و حاج سید اصغر موسوی درباره ی تاریخچه جامعه مداحان سخن گفتند

وحدت جامعه مداحان شرق تهران در ماه رمضان

این برنامه به مدت 30 شب به نشانی خیابان 17 شهریور خیابان ادیب پشت آتش نشانی ایستگاه آهنگ زینبیه جامعه مداحان برگزار می ...
نمايش آدرس ايميل
چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷    ساعت ۱۲:۰۷
برگزاری دوره آموزش مداحی اهل بیت در شهرکرد
مسئول سازمان بسیج مداحان استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری دوره آموزش مداحی اهل بیت علهیم السلام در شهرکرد خبر داد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32750
حجت الله کیانی در گفتگو با خبرنگار بسیج گفت: دوره آموزش علمی تخصصی مداحی اهل بیت علیهم السلام به سبک جدید با همکاری سازمان بسیج مداحان استان و کانون مداحان و شعرای آیینی چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار می شود.
وی افزود: این دوره آموزشی با رویکرد تربیت ستایشگران انقلابی و بصیرت زیر نظر معاونت اموزش سازمان بسیج مداحان کشور و همکاری بسیج مداحان استان اصفهان، با حضور اساتید مجرب و متعهد کشوری از تهران، قم، اصفهان و چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.
کیانی ادامه داد: دوره آموزشی مداحان اهل بیت علیهم السلام ویژه سه سطح نوگلان حسینی(7تا13سال)، نوجوانان(14 تا 20سال) و جوانان(21 تا 35سال) می باشد.
وی گفت: علاقه مندان می توانند تا پایان فروردین ماه برای ثبت نام؛ (برادران روزهای زوج به مسجد امام حسن علیه السلام ساعت 18 همزمان با اذان مغرب و عشاء) و (خواهران روبروی مسجد جامع ساعت 17 تا 19) مراجعه فرمایند.
شایان ذکر است: عناوین آموزشی این دوره؛ صداسازی و الفبای موسیقی(سلفژ) در مداحی و آموزش ردیف های آواز، اصول و فنون مداحی و مجلس داری، نوحه خوانی، شعرشناسی، تاریخف مقتل شناسی، اخلاق و آداب حرفه ای، مخاطب شناسی و ... می باشد.