باید در اصل تبلیغ و ماهیت آن تجدید نظر کرد/ ذائقۀ مخاطب مذهبی پس از انقلاب، تنوع بیشتری یافته است

صداوسیما گمان می‌کند که باید مردم را هدایت کند؛ اما یک رسانه وظیفه‌ای بیش از بازتاب واقعیت‌ها ندارد...

سیاسی حرف می‌زنم، پس هستم/ حزب سیاسی و مذهبی مداحان

در سال‌های اخیر، ورود بسیاری از مبلغان مذهبی و مداحان به عرصه سیاست و موضعگیری آنها درباره مهمترین مسائل روز سیاسی ـ از ...

به مناسبت سالروز درگذشت استاد رحیم موذن‌زاده اردبیلی؛ اذان با الحان ایرانی

از جمله اذان‌های قابل توجهی که در این بین گفته شده است، می‌توان به اذان‌گویی استاد مسلم آواز ایرانی تاج اصفهانی اشاره ...
نمايش آدرس ايميل
چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷    ساعت ۰۹:۴۹
برگزاری انتخابات «هیئت اندیشه ورز» سازمان «بسیج مداحان» قم
برگزاری انتخابات «هیئت اندیشه ورز» سازمان «بسیج مداحان» قم
جلسه انتخاب اعضای هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مداحان قم، با حضور جانشین فرماندهی سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) در مرکز آموزشی شهید آیت الله سعیدی قم برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : 32915
جلسه انتخاب اعضای هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مداحان قم، پنجشنبه بیستم اردیبهشت با حضور ۷۰ نفر از شاعران آیینی و مدیران فعال هیئات مذهبی برگزار شد.
«رضا حافظی» جانشین فرماندهی سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) طی سخنانی در این جلسه با اشاره به اهم موضوعات روز نقش مداحان بسیجی را در زمینه پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش‌های انقلاب اسلامی یادآور شد.
«سیدرضا جدّا» مسئول سازمان بسیج مداحان استان قم نیز ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌های سازمان در سال گذشته، اهمیت حضور مداحان بسیجی در عرصه‌های مختلف اجتماعی و نیز فعالیت در حلقه‌های تربیتی صالحین را مورد تاکید قرار داد.
در نشست مذکور، از میان ۳۰ نفر نامزد هیئت اندیشه ورز، ۱۵ نفر به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر نیز به عنوان علی البدل انتخاب شدند؛ رییس هیئت اندیشه ورز نیز در نشست رسمی انتخاب و معرفی خواهد شد.